Stowarzyszenie Klub Żeglarski SZTORM Barlinek istnieje w Barlinku od 1967 roku. Przystań żeglarska przy ulicy Sportowej 2 B, usytuowana w północnej części Jeziora Barlineckiego, jest bazą rekreacyjno-sportową dla członków Klubu i ich rodzin, jak również wszystkich żeglarzy, którym Barlinek jest drugim domem.
Mamy do dyspozycji jachty żaglowe różnych klas, łodzie wiosłowe, deski windsurfingowe, kajaki oraz rowery wodne. Cudownie czyste wody Jeziora Barlineckiego, wspaniale rozwinięta linia brzegowa opasana buczynami Puszczy Barlineckiej, cztery wyspy pełne ptactwa, słońce i wiatr - to obliguje nas, poprzez tę skromną stronę klubową, do chwalenia się miejscem, w którym żyjemy...

Sugestie:

  • Klub jest otwarty na nowych członków - wpadnij, znajdź kumpli, odpracuj swoje, jak starczy Ci sił będziesz mogła(taaak)/mógł popływać (za darmo, bez "limitów minut"). Zapisz się. Zostań jednym z Nas.
  • W miarę regularnie prowadzimy kursy żeglarskie na patent żeglarza jachtowego - pomysł na wakacje.
  • Szkolimy kadrę w klasie Optimist.
  • Tak to mniej więcej wygląda.
  • Zarządzane przez członkow stowarzyszenie z tradycjami.
  • ..wody, jezioro, wyspy.


KONTAKT:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klub Żeglarski SZTORM Barlinek
ul. Sportowa 2 B
74-320 Barlinek
tel. : 883 239 619 - Bosman - Wypożyczalnia
e-mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
bank: (PL) 10 8355 0009 0000 0547 2000 0001
Kod SWIFT Banku Polskiej Spółdzielczości S.A.: POLUPLPR

Wpisany do ewidencji klubów sportowych działających w formie stowarzyszenia, których statuty nie przewidują prowadzenia działalności gospodarczej, prowadzona przez Starostwo Powiatowe w Myśliborzu - wpis nr II-3/3/03

NIP 597-15-06-118, REGON 210347528

 

ZARZĄD KLUBU:

Komandor Beata Rzewuska-Ciesielska 
Wice-komandor Tadeusz Nowicki
Skarbnik Jarosław Wysocki
Sekretarz Monika Peliwo-Metryka
 
KOMISJA REWIZYJNA:
Włodzimierz Dąbrowski
Leszek Gwitt
 
KOMISJA DYSCYPLINARNA:
Mariusz Mikołajczyk
Jakub Ciesielski
Jurgen Sandmann

 

 

 

Tagged Under

 

 

 

 

 

 

 Wspierają nas