Marzy Ci się poprowadzić łódkę, na którą zabierzesz swoich przyjaciół, rodzinę bądź znajomych? Chcesz zorganizować swój własny rejs?
Już wkrótce będzie to możliwe. Samodzielnie zrealizujesz rejs swoich marzeń. Wystarczy, że zdobędziesz niezbędne uprawnienia i umiejętności.
Jak to zrobić? Po prostu zapisz się na kurs, który organizujemy właśnie dla Ciebie! Kurs przeznaczony jest nie tylko dla osób, które pragną udokumentować swoje umiejętności żeglarskie, ale i dla tych, którzy te umiejętności pragną dopiero zdobyć.

Klub żeglarski „SZTORM” Barlinek mający 50-cio letnią tradycję zaprasza wszystkich zainteresowanych, zdecydowanych oraz tych którzy się jeszcze zastanawiają, na spotkanie organizacyjne które odbędzie się dnia 28.04.2017 o godzinie 18:00 w świetlicy naszej przystani, przy ulicy Sportowej 1 w Barlinku. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które chciałyby zdobyć uprawnienia żeglarskie tj. ŻEGLARZ JACHTOWY oraz wszystkich którym marzy się przygoda, i prawdziwa pasja.

Kurs żeglarski obejmuje m.in. szkolenia praktyczne, w trakcie których każdy z kursantów dowodzi jednostką w czasie manewrów w porcie i na wodzie. Kurs żeglarski odbywa się w naszej bazie, gdzie do dyspozycji kursantów pozostają jednostki z silnikami przyczepnymi, wyposażone w rolfoki i tradycyjny sposób stawiania żagli. Kursy żeglarskie, które organizujemy prowadzone są pod okiem instruktorów będących współtwórcami naszej przystani! Kursanci poznają wszelkie tajniki żeglarskiego fachu z najlepszymi.

Jeśli jeszcze się zastanawiasz przyjdź na spotkanie a rozwiejemy Twoje wątpliwości.
Pamiętaj: WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD MARZEŃ.
Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. Mikołajczyk Mariusz 531552091

Serdecznie zapraszamy.

Tagged Under

 

 

 

 

 

 

 Wspierają nas