Marzy Ci się poprowadzić łódkę, na którą zabierzesz swoich przyjaciół, rodzinę bądź znajomych? Chcesz zorganizować swój własny rejs?

 

Po prostu zapisz się na kurs, który organizujemy właśnie dla Ciebie! Kurs przeznaczony jest nie tylko dla osób, które pragną udokumentować swoje umiejętności żeglarskie, ale i dla tych, którzy te umiejętności pragną dopiero zdobyć.
Klub Żeglarski SZTORM Barlinek zaprasza na spotkanie organizacyjne kursu na patent żeglarza jachtowego, które odbędzie się dnia 20.04.2018 o godzinie 18:00 w świetlicy naszej przystani, przy ulicy Sportowej 1 w Barlinku.
Kurs żeglarski obejmuje m.in. szkolenia praktyczne (ok. 100 godzin na wodzie) jak i teoretyczne (ok. 20 godzin), które będą prowadzone na wodach Jeziora Barlineckiego oraz w świetlicy przystani Klubu, w systemie zajęć realizowanych w soboty i niedziele. Przewidywane zakończenie kursu 15.06.2018
Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. Mariusz Mikołajczyk 531 552 091, adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Cena kursu to 850 zł (cena nie obejmuje egzaminu).
 
Aby móc uzyskać patent żeglarza jachtowego należy mieć ukończone 14 lat.
Ponadto należy wnieść następujące opłaty:
1.       Egzaminacyjną (młodzież ucząca się do 26-go roku życia 125 zł, dorośli 250 zł)
2.       Za wydanie patentu (młodzież ucząca się do 26-go roku życia 25 zł, dorośli 50 zł)
 
Osoba posiadająca patent żeglarza jachtowego jest uprawniona do prowadzenia jachtów żaglowych:
- po wodach śródlądowych (jeziora, rzeki, kanały) - bez ograniczeń.
- po wodach morskich wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie 2Mm (mil morskich) od brzegu w porze dziennej - jachty o długości do 12 m.

Tagged Under

 

 

 

 

 

 

 Wspierają nas