27 lipca w K Ż SZTORM odbyły się długo wyczekiwane przez wszystkich - zwłaszcza przez najmłodszych Regaty Samotników - Memoriał Andrzeja Ligockiego kolegi, żeglarza, alpinisty, podróżnika... Tego dnia pogoda była iście żeglarska, dużo słońca, wiatru też nie brakowało. Regaty rozpoczęły się od przedstawienia pokrótce historii Andrzeja Ligockiego, uroczystego postawienia bandery oraz losowania żaglówek.

Dla niektórych były to pierwsze regaty, nie obyło się bez łez oraz słów "ja się boję" , "ja nie chcę", jednak po krótkich rozmowach z opiekunami dzieci dzielnie stawiały czoła wyzwaniom na wodzie. Prócz zabawy na naszym pięknym jeziorze można było skosztować herbat z różnych stron świata, które dostarczyli klubowicze i rodzice dzieci. Za wszystkie serdecznie dziękujemy. Ogromne podziękowania należą się również Pani Czerwińskiej, która zrobiła nam niespodziankę w postaci przepysznego smalcu i ogórków. Jak zawsze w naszym klubie nie obyło się bez małej "wyżerki" były kiełbaski, rogaliki, lody, ciastka i urodzinowe cukierki. Zarówno dzieci - "Optymiściarze" jak i Dorośli - "Omegowcy" z niecierpliwością wyczekiwali na podsumowania regat.

W klasie Optymist 1 miejsce zajął - Oskar Ożóg, 2 miejsce - Natalia Metryka, 3 miejsce - Iga Szynkiewicz. W klasie Open 1 miejsce zajął - Krzysztof Grajewski, 2 miejsce - Jakub Ciesielski, 3 miejsce - Ksawery Wierzbicki. Wszyscy zawodnicy otrzymali upominki, za które bardzo dziękujemy sponsorom.

 

Tagged Under

 

 

 

 

 

 

 Wspierają nas