Odpowiedź

Sezon 2006

Regaty o Puchar Czterech Wysp Jeziora Barlineckiego - Barlinek 07.10.2006
OMEGA
1. Sylwester Kazub, Mateusz Kowalik, Kuba Pepliński - Włodawa - 7 pkt.
2. Andrzej Szynkiewicz, Andrzej Kowalik, Zbigniew Śleziona - Barlinek - 7 pkt.
3. Grzegorz Bitner, Jarosław Bitner, Piotr Gaziński - Nowa Sól - 10 pkt.
4. Jacek Drążyk, Piotr Drążyk, Jarosław Dąbrowski - Savanta - Barlinek - 17 pkt.
5. Andrzej Neyman, Alicja Neyman, Anna Neyman - Poznań - 23 pkt.
6. Przemysław Abucki, Janusz Abucki, Kacper Stukonis - Lubiatów - 26 pkt.
7. Tomasz Szynkiewicz, Piotr Sutkowski, Leszek Kupczyński - Barlinek - 26 pkt.
8. Jerzy Zatowka, Olga Gronkiewicz, Magdalena Gronkiewicz - Doris - Barlinek - 35 pkt.
9. Janusz Sender, Andrzej Januszewski, Artur Wilk - Jaskółka - Barlinek 36 pkt.
10. Kamila Skowron, Agnieszka Skowron, Arkadiusz Wołoszyn - Fantazja - Barlinek - 38 pkt.
11. Tomasz Gwit, Leszek Gwit, Agnieszka Gwit - Orka - Barlinek - 40
OPTYMIST
1. Jakub Midor - Zarzecze - 4 pkt.
2. Filip Śleziona - Zarzecze - 8 pkt.
3. Darek Stasiński - Pełczyce - 12 pkt.
4. Rafał Siudek - Barlinek - 18 pkt.
5. Beata Kowalik - Barlinek - 26 pkt.
6. Karol Płociński - Barlinek - 28 pkt.
7. Bartosz Głowacki - Barlinek - 29 pkt.
8. Mateusz Kniaziewicz - Pełczyce - 30 pkt.
9. Marcin Olejnik - Barlinek - 36 pkt.

Regaty o Tytuł Mistrza Klubu Żeglarskiego Sztorm - Barlinek 16.09.2006
OMEGA
1. Jacek Drążyk, Bartek Bartkiewicz, Hania Bartkiewicz - 16 pkt.
2. Andrzej Kowalik, Andrzej Januszewski, Maja Mikołajczyk - 17 pkt.
3. Artur Wilk, Magda Bakalarczyk-Wilk, Piotr Sutkowski - 18 pkt.
4. Szymon Kowalik, Kamila Skowron, Kacper Stukonis - 21 pkt.
5. Mateusz Kowalik, Agnieszka Skowron, Kuba Pepliński - 24 pkt.
6. Tomasz Gwit, Leszek Gwit, Ola Gronkiewicz - 25 pkt.
OPTYMIST
1. Karol Płociński - 5 pkt.
2. Rafał Siudek - 8 pkt.
3. Bartek Głowacki - 10 pkt.
4. Beata Kowalik
TABELA TUTAJ

Mistrzowstwa Polski Północnej - Eliminacje Pucharu Polski - Barlinek 26-27.08.2006
Klasa Sport
1. POL-99 - Włodzimierz Radwaniecki, Piotr Kucharski, Hubert Radwaniecki - 8 pkt.
2. POL-13 - Romuald Knasiecki, Sebastian Knasiecki, Alicja Knasiecka - 17 pkt.
3. POL-35 - Jerzy Nadolny, Marek Wołoszyn, Witold Urbański - 18 pkt.
4. POL-88 - Waldemar Biały, Kamil Kaczmarczyk, Szymon Kowalik - 26 pkt.
5. POL-143 - Paweł Drobik, Tomasz Kasperczyk, Piotr Ryba - 29 pkt.
6. POL-101 - Andrzej Szynkiewicz, Andrzej Kowalik, Leszek Kupczyński - 29 pkt.
7. POL-71 - Grzegorz Bitner, Piotr Kruszakin, Piotr Gaziński - 30 pkt.
8. POL-90 - Paweł Tarnowski, Damian Woroch, Marek Chruściel - 33 pkt.
9. POL-50 - Mirosław Górski, Robert Kresło, Wanda Martusewicz - 34 pkt.
10. POL-310 - Artur Bieguński, Jarosław Macewicz, Mateusz Szabla - 44 pkt.
11. POL-104 - Janusz Kordek, Cezary Madziołko, Jarosław Borowy - 45 pkt.
12. POL-9 - Sylwester Kazub, Karol Golec, Mateusz Kowalik - 47 pkt.
13. POL-11 - Zdzisław Lasek, Tomasz Makowski, Jakub Meduna - 52 pkt.
14. POL-15(W) - 58 pkt.
15. POL-122 - Andrzej Kaszewski, Marek Wronowski, Przemysław Janiak - 67 pkt.
16. POL-78 - Nikodem Gołębiowski, Marcin Czerewski, Piotr Sutkowski - 70 pkt.
17. POL-6 - Krzysztof Ptak, Radosław Michalczyk, Arkadiusz Kasiuk - 77 pkt.
18. POL-15(P) - 86 pkt.
TABELA TUTAJ

Klasa Standard
1. POL-94 (Żaba) - Adam Perczyński, Marek Perczyński, Jarosław Wilk - 8 pkt.
2. POL-92 - Tomasz Boreczek, Wiesław Rączka, Robert Gułaś - 8 pkt.
3. Y-99 - Leszek Bugalski, Arkadiusz Sendlewski, Grzegorz Walkiewicz - 16 pkt.
4. POL-74 - Przemysław Witkowski, Rajmund Lira, Mariusz Rzepka - 17 pkt.
5. POL-3 (Doris) - Jacek Drążyk, Tomasz Gwit, Hanna Bartkiewicz - 22 pkt.
6. POL-1765 - Bartłomiej Kurp, Krzysztof Zboralski, Michał Pawlaczyk - 30 pkt .
7. SC-154 - Kamila Skowron, Judysia Mikołajczyk, Maja Mikołajczyk - 30 pkt .
8. GW-354 - Andrzej Januszewski, Paweł Rzepka, Janusz Sender - 33 pkt.
9. Z-867 - Krzysztof Kurp, Grzegorz Kurp, Joanna Subsar - 36 pkt.
TABELA TUTAJ

Regaty Rodzinne - Barlinek, 12.08.2006
hmm, regaty byly (galeria tutaj) ..odbyl sie jeden bieg - dalej nikt nie pamieta.

Barażowe Regaty Żeglarskie w Klasie Optymist pomiędzy KŻ SZTORM BARLINEK a UKS SZTAKSE PEŁCZYCE 10.08.2006
1. Adrian W. - 0 pkt.
2. Mateusz Kniaziewicz - 4 pkt.
3. Rafał Siudek - 5 pkt.
4. Karol Płociński - 10 pkt.
5. Beata Kowalik - 11 pkt.
6. Maciek Kniaź - 14 pkt.
7. Damian Stasiński - 14 pkt.
8. Marcin Olejnik - 20 pkt.
9. Bartek Głowacki - 21 pkt.
10. Kamil W. - 22 pkt.
11. Michał Mańczak - 28 pkt.
12. Agata Białecka - 30 pkt.
TABELA TUTAJ

Regaty Samotników 15.07.2006
1. Jacek Drążyk - 10 pkt.
2. Tomasz Gwit - 16 pkt.
3. Piotr Sutkowski - 17 pkt.
4. Artur Wilk - 20 pkt.
5. Mateusz Kowalik - 25 pkt.
6. Andrzej Kowalik - 25 pkt.
7. Kamila Skowron - 27 pkt.
TABELA TUTAJ

Regaty Żeglarek Szuwarowo-Bagiennych 08.07.2006
1. Andrzej Kowalik, Mateusz Kowalik, Jakub Pepliński i Beata Kowalik
2. Andrzej Januszewski + załoga
3. Kamila Skowron + załoga
4. Magda Bakalarczyk-Wilk + załoga
TABELA TUTAJ

Regaty o Puchar Burmistrza 24.06.2006
Klasa "Optymist"
1. Maciek Kniaź - 14 pkt.
2. Karol Płociński - 14 pkt.
3. Rafał Siudek - 18 pkt.
4. Marcin Olejnik - 19 pkt.
5. Beata Kowalik - 38 pkt.
6. Agata Białecka - 40 pkt.
7. Piotr Sujkowski - 44 pkt.
TABELA TUTAJ

Klasa "Omega"
1. Andrzej Januszewski, Piotr Drążyk, Joanna Hoffmann - 13 pkt.
2. Jacek Drążyk, Hanna Bartkiewicz, Bartek Bartkiewicz - 14 pkt.
Tomasz Gwit, Leszek Gwit, Agnieszka Gwit - 14 pkt.
3. Artur Wilk, Magda Wilk, Kamila Przybycińska - 15 pkt.
4. Kamila Skowron, Agnieszka Skowron, Judyta Mikołajczyk - 22 pkt.
5. Jerzy Zatowka + załoga - prosimy o podanie nazwisk - 30 pkt.
6. Janusz Sender + załoga - prosimy o podanie nazwisk - 32 pkt.
TABELA TUTAJ

Regaty rozpoczęcia sezonu 03.05.2006
1. Piotr Drążyk, Joanna Hoffmann - 8 pkt.
2. Stanisław Skowron, Mateusz Kowalik - 8 pkt.
3. Leszek Gwit, Tomasz Gwit - 10 pkt.
4. Andrzej Januszewski - 14 pkt.

Odpowiedz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
admin jest leniwy i nie lubi spamu - rozwiąż zadanie.
_wiartka:
Witrynę napędza Drupal, system zarządzania treścią o publicznie dostępnym kodzie źródłowym
Content Copyright © 2013 Klub Żeglarski TKKF Sztorm Barlinek ;; Polityka Prywatności