2005-08-23 - Regaty Żeglarek Szuwarowo-Bagiennych

Relacje z Regat Żeglarek Szuwarowo-Bagiennych

Przygotowania:
Trudne do spełnienia wymagania stawiane uczestnikom regat wcale nie ograniczyły ilości startujących. O ile piękniejsza część braci żeglarskiej nie miała problemów ze spełnieniem tych warunków, męskie elementy załóg pomagały sobie przy pomocy istnie teatralnych rekwizytów
-Rajtuzy
-Podwiązki
-Peruki
-Balony (o wielkości miseczek D!)
-...oraz innych, których nazwy nawet nie są mi znane.

Rokowania:
Zgłoszonych zostało 7 załóg, a każda z nich miała apetyt na zwycięstwo. Trudno było wskazać faworytów, choć za kulisami mówiło się,że walka o pierwsze miejsce rozegra się pomiędzy młodzieżową reprezentacją naszego klubu z Szymonem, Meśką , Judytą ,a załogą Kamili w skład której wchodził aktualny mistrz klubu , Andrzej, wraz z synem. Do walki dołączyć mógł także Krzysztof z Dorotą i Arturem , oraz zawsze nieobliczalna załoga ÂŁukasza !!!

Przebieg:
Już na samym początku niespodzianka .Tegoroczny kursant , mimo, że wystartował z ostatniego miejsca na mecie zameldował się jako pierwszy podobnie było w drugim biegu. Tu muszę wtrącić , że najszybszą żaglówką Barlinka okazała się nie Savanta , a Fantazja. Kolejne wyścigi powodowały częste zmiany miejsc poszczególnych załóg w tabeli Stasia- do końca sprawa zwycięstwa pozostawała otwarta.

...winner is...
O zwycięstwie zadecydowało doświadczenie i opanowanie Kamili , w krytycznych sytuacjach wspomaganej przez Andrzeja .Zaangażowanie Szymona, determinacja Meśki i zawziętość Judyty pozwoliły na zajęcie im drugiego miejsca. Doskonała znajomość naszego akwenu przez Krzysia wraz z niesamowitą wolą walki Artura dały im miejsce na podium trzecie . Potem sprawne zakończenie regat i oczywiście kąpiel zwycięzców poprzez wrzucenie ich na motylka , w czym i ja miałem swój udział.

Wnioski poregatowe
-śminka w wodzie rozmazuje się
-Pączkowi pasują długie włosy
-Panie Stasiu-jest Pan bezbłędny
-Nie wszystko złotem , co świeci FANTAZJA RULEZ
-Radek przechodzisz w stan spoczynku...

//Nie znalazlem podpisu

Witrynę napędza Drupal, system zarządzania treścią o publicznie dostępnym kodzie źródłowym
Content Copyright © 2013 Klub Żeglarski TKKF Sztorm Barlinek ;; Polityka Prywatności