6-14 sierpnia 2016 roku w K.Ż SZTORM odbyła się druga półkolonia, w której uczestniczyło 15 uczestników szkółki. Sposób realizacji i założenia zgrupowania były takie jak poprzednio. Podczas drugiego zgrupowania miała miejsce wycieczka kajakowa zorganizowana przez Panią Joannę Kuriańską-Wołoszyn.

 

W trakcie zgrupowania jak i w poprzednim codziennie przeprowadzano bieg regatowy, suma wszystkich biegów pozwoliła wskazać zwycięzców którzy reprezentowali nasz klub podczas regat w Choszcznie, gdzie walczyło 5 naszych zawodników. Zgrupowanie zakończone było dwudniowymi regatami rodzinnymi, które miały formę przede wszystkim zabawy dla całych rodzin. Regaty na Optimistach, w których wzięli udział również udział członkowie rodzin naszych zawodników pokazały przede wszystkim najbliższym (rodzicom, dziadkom, itd…) naszych żeglarzy, że to wcale nie jest takie proste. Ostatniego dnia półkolonii Komandor Krzysztof Grajewski wraz z Panią Kamilą i Panią Agnieszką Skowron, a także Pan Maciej Michalewicz przeprowadzili zawody strzeleckie dla naszej kolonijnej młodzieży. Było strzelanie, lody, pianki, i uśmiechy od ucha do ucha. I takim akcentem zakończyliśmy drugą zorganizowaną półkolonię w naszym klubie. Przed nami jeszcze kilka imprez regatowych.

 

Tagged Under

 

 

 

 

 

 

 Wspierają nas